Opony letnie Goodride Z107

Opony samochodowe są tym elementem pojazdu, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo podróży. Są one odpowiedzialne za wiele czynników, takich jak odpowiednie odprowadzanie wody, utrzymywanie przyczepności w zakrętach i przy dużych prędkościach, za czas reakcji pojazdu na gwałtowny manewr, czy potrzebę nagłego zatrzymania samochodu. Producenci prześcigają się tworząc coraz to nowsze i bardziej innowacyjne rozwiązania, pamiętając, że cena nie powinna być wygórowana, co utrudnia zadanie stworzenia idealnych gum. Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione cechy, nietrudno zauważyć, że świetną propozycją jest Goodride Z107.

Opony Goodride Z107

Ogumienie powinno być odpowiednio dobrane pod konkretny model pojazdu. Nie wszystkie samochody dysponują ponadprzeciętną mocą, nie rozwijają ogromnych prędkości i rzadko wyjeżdżają poza miasto, gdzie warunki są często bardziej wymagające. Dla takich kierowców stworzono opony Goodride Z107

Jest to guma o asymetrycznej rzeźbie bieżnika. Tego typu ogumienie charakteryzuje się dwoma, różnie poprowadzonymi bieżnikami, podzielonymi na stronę wewnętrzną i zewnętrzną.  Każda ze stron opony letniej Goodride Z107 odpowiada za inną cechę podczas jazdy. Dzięki takiemu rozmieszczeniu klocków bieżnika możliwe jest uzyskanie optymalnych parametrów jazdy w każdych warunkach. Pokonywanie zakrętów staje się bezpieczniejsze, droga hamowania krótsza, a reakcja na nagły manewr następuje natychmiast po jego wykonaniu.

Popularne rozmiary opon Goodride Z107 dostępne w sklepie oponafelga.pl:

Czy warto wybrać opony Goodride Z107

Stojąc przed wyborem letniego ogumienia nie warto kierować się jedynie jego parametrami i zaawansowaniem technologicznym. Należy uwzględnić również warunki, w jakich pojazd będzie użytkowany. Nie bez znaczenia jest również cena. Powinna być ona niewygórowana i odpowiednio odniesiona do żywotności i parametrów jazdy. 

W przypadku, gdy pojazd nie posiada ponadprzeciętnie dużej mocy, nie rozwija dużych prędkości, a warunki, w jakich się poruszamy, nie są ekstremalnie trudne, wystarczy ogumienie klasy średniej. Przynależność do tej kategorii nie oznacza, że gumy nie poradzą sobie z jazdą w deszczu, czy nie zapewnią odpowiednio krótkiej drogi hamowania. Należy przez to rozumieć, że opony należące do tej grupy są wyborem absolutnie wystarczającym na normalne warunki jazdy, a przy tym koszt zakupu jest stosunkowo niski. 

Opony letnie Goodride Z107 są świetnym wyborem z uwagi na zastosowanie bieżnika o asymetrycznej rzeźbie, dobrej mieszanki gum, a także cenie, która nie wykracza znacząco ponad koszt zakupu opon bieżnikowanych (co jest dużo mniej bezpiecznym rozwiązaniem). Opony Goodride Z107 z powodzeniem radzą sobie w warunkach miejskich, a także w nieco dłuższych trasach. Głównymi zaletami jest odpowiednie trzymanie w zakrętach oraz dosyć krótka droga hamowania. Kolejną z zalet jest to, że opony letnie Goodride Z107 świetnie radzą sobie z jazdą po mokrej nawierzchni, zachowując dużą przyczepność podczas podróży. 

Opony Goodride Z107 opinie

Opony letnie Goodride Zupereco Z107 znajdują zastosowanie wśród kierowców, którzy cenią bezpieczeństwo podczas normalnych, codziennych podróży. Wśród opinii na temat opon letnich Goodride Z107 najczęściej wymienianymi pozytywami są dobre parametry jazdy na mokrej nawierzchni. Ponadto, droga hamowania również nie jest zbyt długa. Nierzadko przeczytać też można o cenie opon letnich Goodride Z107, która nie wynosi wiele więcej, niż koszt zakupu opon bieżnikowanych. Opony Goodride Zupereco Z107 cieszą się dobrą opinią wśród kierowców.

Duży zakres rozmiarów także został doceniony przez konsumentów. Model Goodride Z107 występuje w wielkości od 13” aż do 18”. Świadczy to o tym, że opony Goodride nadają się zarówno do niewielkich samochodów miejskich, jak i do większych pojazdów. 

Cena opon Goodride Z107

Cena opon letnich Goodride Z107 jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę oferowane właściwości jazdy. Za oponę Goodride Z107 w jednym z popularniejszych rozmiarów 205/55R16 przyjdzie nam zapłacić około 145 złotych za sztukę. Biorąc pod uwagę, że nośność opony wynosi 410 kg i wytrzymuje prędkości rzędu 210 km/h, to naprawdę bardzo dobry wybór. Rozmiary większe to koszt od 160 do 200 złotych. Szczegółowe informacje i ceny wybranych rozmiarów opon letnich Goodride Z07 na >>www.oponafelga.pl<<