Opony letnie 15

Opony letnie 15 cali oznacza się symbolem R15 i jasno trzeba stwierdzić, że są one jedną z najbardziej popularnych grup ogumienia. Dotyczy to nie tylko naszego kraju, ale również pozostałych państw, głównie europejskich i azjatyckich. Największe koncerny samochodowe korzystają z tego rozmiaru zakładając go na tzw. pierwszy montaż. Wśród pojazdów, które po opuszczeniu linii produkcyjnych wyjeżdżają na drogi wyposażone w ten właśnie rozmiar są m.in. takie modele jak Skoda Fabia, Opel Astra, Suzuki Swift, Toyota Yaris, VW Golf, Mercedes klasy A, Ford Fiesta czy Fiat Panda. Porównując opinie, przeglądając testy każdy z kierowców zostanie pozytywnie zaskoczony niewygórowaną ceną, jaką przyjdzie zapłacić za opony letnie w rozmiarze 15 cali oraz dużą różnorodnością dostępnego ogumienia.

Opony letnie 15 cali - ceny

W zestawieniu z innymi rozmiarami koszt zakupu opon letnich o średnicy 15 cali wypada atrakcyjnie. Za kwotę nieprzekraczającą 1000 złotych można się nawet pokusić o zakup kompletu należącego do klasy premium, co w przypadku opon o większych rozmiarach jest praktycznie nieosiągalną granicą. Dla kierowców, którym do codziennego poruszania się nie są potrzebne parametry opon z najwyższej półki wystarczy kwota poniżej 800 złotych. Natomiast zakup opon należących do klasy ekonomicznej to wydatek rzędu 600-650 złotych. Biorąc pod uwagę szeroki przekrój cenowy oraz indywidualne wymagania, każdy kierowca powinien bez większego trudu znaleźć w tym rozmiarze produkt, który spełni jego oczekiwania. 

Najpopularniejsze rozmiary - opony letnie 15 

Do najczęściej wybieranych rozmiarów opon letnich 15-calowych znajdujących zastosowanie w samochodach osobowych zaliczamy:

Polecane modele opon letnich 15

Klasa premium:

Klasa średnia:

Klasa ekonomiczna:

Opony letnie 15 cali w oponafelga.pl

Ilość oferowanych modeli, zaczynając od najatrakcyjniejszych cenowo produktów aż po droższe propozycje, może przyprawić o lekki ból głowy. Zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich opon letnich 15? Służymy pomocą. Wystarczy skontaktować się z nami pod nr tel. 14 611 50 15 bądź poprzez e-mail: sklep@oponafelga.pl.

Opony letnie 16 cali | Opony letnie 17 cali | Opony letnie 18 cali