Opony zimowe Dębica - jakość w dobrej cenie

Opony zimowe w samochodzie są jedynym punktem styku z nawierzchnią, a to ma bardzo duży wpływ na nasze bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też należy się dobrze zastanowić na wyborem sezonowego ogumienia. Tym razem pod lupę bierzemy opony zimowe Dębica. Co wyróżnia je na tle innych marek i dlaczego cieszą się dużą popularnością wśród kierowców?

Opony zimowe Dębica - wieloletnia tradycja

Firma Oponiarska Dębica w 2019 roku świętowała 80-lecie istnienia. Aktualnie zakład produkcyjny na Podkarpaciu jest jedną z największych fabryk ogumienia w Europie. Opony Dębica sprzedawane są na całym świecie. Nie byłoby to możliwe, gdyby Dębica nie była solidną, wartą zaufania firmą. Kierowcy chętnie decydują się na zakup jej produktów, a ilość pozytywnych opinii pokazuje, że dokonują odpowiedniego wyboru. 

Najlepsze opony zimowe Dębica 

Dębica posiada rozbudowaną ofertę, co pozwala zaspokoić potrzeby różnych grup odbiorców. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych produktów każdy kierowca znajdzie ogumienie odpowiednie dla swojego samochodu. Poniżej najczęściej wybierane w naszym sklepie internetowym i polecane opony zimowe Dębica

    • opony zimowe Dębica Frigo 2 - najpopularniejszy model opony zimowej Dębicy, stosowany w kompaktowych, miejskich pojazdach. Jest zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić pełen komfort jazdy w trudnych warunkach pogodowych. Optymalizacja powierzchni styku opony zapewnia doskonałą przyczepność, a bieżnik o szerokich rowkach skutecznie chroni przed aquaplaningiem. 

Dostępne modele - opony Dębica Frigo 2

    • opony zimowe Dębica Frigo HP2 – opona przeznaczona do samochodów o wysokich osiągach. Zapewnia bezpieczną, dynamiczną jazdę, jest trwała i zaawansowana pod względem technicznym. Dzięki poprawionemu bieżnikowi, kierowca posiada świetną kontrolę nad pojazdem nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach. Konstrukcja opony zapewnia długie przebiegi, co przekłada się na oszczędność. 

Dostępne modele  - Dębica Frigo HP2

    • opony zimowe Dębica Frigo SUV 2 – jak sama nazwa wskazuje, jest to opona przeznaczona do SUV-ów. Świetnie radzi sobie w trudnych, zimowych warunkach, dzięki mieszance gumowej zapewniającej dobrą przyczepność na śniegu oraz lodzie. Cechują ją długa żywotność i niski poziom hałasu. 

    • opony zimowe Dębica Frigo LT – niezwykle trwała i niezawodna opona zimowa. Doskonale sprawdzi się w lekkich ciężarówkach oraz samochodach dostawczych. Kierowca ma zapewnioną pełną kontrolę nad pojazdem dzięki bieżnikowi na bazie krzemionki. Model ten charakteryzuje się długimi przebiegami. 

Powyższe modele najczęściej wybierane i polecane opony zimowe Dębica, dedykowane różnym typom samochodów. Szeroki asortyment zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów i zapewni im pełne bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Dlaczego warto wybrać opony zimowe Dębica? 

Dębica to firma, która stale ewoluuje i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Opony tego producenta są najczęściej wybierane przez kierowców, którzy cenią je głównie za dobrą przyczepność w przystępnej cenie. Opony zimowe Dębica dobrze radzą sobie na śniegu, bocznych drogach i podjazdach.