Producent

Firemax

Opony Firemax


Przedsiębiorstwo oponiarskie Shouguang Firemax Tire z Chin specjalizuje się w wytwarzaniu opon do samochodów osobowych, dostawczych, SUV-ów. Opony Firemax eksportowane są do 100 krajów obejmujących Europę, Amerykę Północną i Australię. Produkcja ogumienia Firemax obywa się tak, aby generowały jak najmniej hałasu, były ekologiczne i bezpieczne dla kierowców oraz zapewniały jak największy komfort podczas podróży.

Firemax powstał w 2011 roku jako część grupy Sunfulcess. Opony radialne przystosowane do jazdy w każdych warunkach to jedne z najbardziej popularnych produktów marki Firemax. Chińska firma oponiarska wytwarza ekonomiczne opony letnie i zimowe w przystępnych cenach.

Do grona najczęściej wybieranych przez klientów opon Firemax należą następujące modele: FM601, FM316, FM805. Letnie opony Firemax FM601 do samochodów kompaktowych i osobowych mają atrakcyjną cenę i wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami na każdej nawierzchni. Asymetryczny bieżnik będzie doskonałą ochroną w czasie deszczu, a cicha praca opony Firemax uczyni każdą podróż przyjemną.