Producent

Lanvigator

Opony Lanvingator


Lanvingator to chińska marka oponiarska należąca do koncernu Huadong Rubber Company Limited. Specjalizacja tego producenta to wytwarzanie opon samochodowych dla SUV-ów oraz lekkich aut dostawczych. Komfort oraz bezpieczna jazda to priorytet dla przedsiębiorstwa, dlatego w jego fabrykach wytwarza się aż 12 milionów ogumienia rocznie!

Opony Lanvigator to korzystny stosunek ceny do jakości oraz gwarancja bezpiecznego podróżowania po każdym rodzaju nawierzchni. Najciekawsze modele to: opony Lanvigator Snowpower, Catch Power, Comfort 1, Performax, Victorun, D801, D808.

Najbardziej znane zimowe opony Lanvigator to Snowpower. Ten egzemplarz wyposażony w bieżnik z szeroko rozstawionymi rowkami i lamelami chroni kierowcę przed niebezpiecznymi poślizgami na zimowych drogach. Ponadto zapewnia stabilność prowadzenia i niezrównany komfort podróży dzięki odpowiedniej przyczepności do mokrych nawierzchni. Specjalna konstrukcja żeber ułatwia optymalne rozłożenie nacisku opony, a rowki sprawiają, że generuje ona mniej hałasu w trakcie jazdy.