Producent

Premiorri

Opony Premiorri


Premiorri to marka brytyjska produkująca ogumienie do samochodów osobowych, miejskich, vanów i pojazdów z napędem na cztery koła. Na rynku oponiarskim istnieje od 2010 roku. Opony Premiorri są wytwarzane zgodnie z wymogami Unii Europejskiej i produkowany z najnowszych gatunków kauczuku oraz ekologicznych olejów i specjalnych krzemionek w trosce o wymagania klientów i środowisko naturalne.

Opony Premiorri na sezon zimowy i letni klasy ekonomicznej obejmują następujące linie: Solazo S Plus, Solazo, Vimero-SUV, Vimero-VAN, Vimero, ViaMaggiore, ViaMaggiore Z Plus. W tych modelach opon wzmocniona została konstrukcja bieżnika dzięki czemu kierowcy zyskują bardzo dobrą przyczepność do mokrych nawierzchni podczas jazdy.

Letnie opony Premiorri Solazo zostały zaprojektowane przy użyciu technologii Silica Heat Optimal z wykorzystaniem krzemionki, która chroni bieżnik przed szybkim zużyciem i zapewnia elastyczną pracę w zmiennych temperaturach. Seria Premiorri S Plus charakteryzuje się większym wyborem opon z asymetryczną rzeźbą bieżnika niż Solazo. Ponadto opony Premiorri z tej kategorii skuteczniej chronią przed aquaplanningiem.