Producent

Rotalla

Opony Rotalla


Rotalla należy do największego oponiarskiego koncernu w Chinach, którym jest Shandong Yongsheng Rubber Group. Wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych pomogło firmie zdobyć mocną pozycję na rynku. Rotalla specjalizuje się w produkcji opon w klasie ekonomicznej.

W ofercie chińskiego producenta znajdują się opony Rotalla na sezon letni, zimowy oraz opony całoroczne. Produkowane z myślą o użytkownikach samochodów osobowych i sportowych. Zyskały popularność wśród klientów, którym zależy na ekonomicznych rozwiązaniach i bezpieczeństwie podczas jazdy. Opony Rotalla dostępne w przystępnych cenach.

Najpopularniejszy model to opona Rotalla F105, która należy do kategorii ogumienia typu High Performance i dedykowana jest miłośnikom adrenaliny i szybkich prędkości, dlatego została stworzona do aut sportowych z dużymi osiągami. Zimowe opony Rotalla S110 zapewniają bezpieczeństwo kierowcy dzięki szerokim rowkom obwodowym i kierunkowej strukturze bieżnika chroniąc przed poślizgami i aquaplanningiem.