Producent

Goodride

Opony Goodride


To marka wykreowana przez doświadczoną firmę z 40-letnim stażem w branży oponiarskiej - Zhongce Rubber Group Company. Opony Goodride dedykowane są samochodom osobowym, SUV-om i limuzynom. W ofercie marki nie brakuje również opon dla samochodów dostawczych, przemysłowych oraz ciężarowych.

Na polskim rynku opony marki są dostępne od 14 lat. Opony Goodride wyróżniają się przystępną ceną, bardzo dobrymi właściwościami trakcyjnymi, bogatym wyborem i bezpieczeństwem. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala marce Goodride produkować opony o bardzo dobrych właściwościach trakcyjnych na każdym rodzaju nawierzchni.

W ofercie Goodride znajdują się opony letnie, zimowe i całoroczne. Do grona najchętniej wybieranych opon przez klientów należą: opony Goodride SA37, opony Goodride RP28, opony Goodride SA57, opony Goodride SW608, opony Goodride SW618, opony Godrode SW658 oraz opony Goodride Z107. Kierowcy poruszający się głównie po mieście szczególnie upodobali sobie oponę Goodride SW608 Snowmaster, która zapewnia maksymalną moc osiągów i bardzo dobrą przyczepność w trakcie jazdy. To właśnie ten egzemplarz zajął 14. i 15. miejsce w rankingu najlepszych opon przeprowadzonym przez Autobild w 2014 roku.