Opony zimowe na raty 0% - skorzystaj z promocji

Opony zimowe na raty teraz w atrakcyjnej ofercie - zimowe raty 0%! Potrzebujesz nowych opon na zimę, a nie masz gotówki? Skorzystaj z promocji i wyposaż samochód w nowe ogumienie. Zakup rozłóż na dogodne raty 0% od 3 do maksymalnie 10 miesięcy. Całkowity koszt to tylko 1% kwoty przyznanego kredytu.

3x0%

  • bez prowizji
  • bez odsetek
  • bez ubezpieczenia

Sklep oponafelga.pl oferuje szeroki wybór opon zimowych cenionych producentów. Wśród nich takie marki jak: Nokian, Dębica, Kormoran oraz Goodride. Naszym Klientom oferujemy możliwość zakupów opon zimowych na raty w banku Credit Agricole. Możesz kupić nowe opony zimowe w łatwy, szybki, a przede wszystkim wygodny sposób nie wychodząc nawet z domu. Jak to zrobić? To bardzo proste! 

Wejdź na stronę internetową sklepu. Następnie wybierz opony zimowe. Skorzystaj z naszej >> wyszukiwarki <<. Po dokonaniu wyboru opon postępuj zgodnie z kolejnymi krokami i złóż zamówienie. Następnie wybierz wariant dostawy oraz formę płatności, czyli raty banku Credit Agricole. Do uzyskania kredytu potrzebujesz jedynie dowód osobisty. Umowę otrzymasz drogą elektroniczną w formie e-maila. 

Umowę podpisać możesz również w wersji papierowej dostarczonej przez kuriera, który odbierze od Ciebie kopię dokumentów. Następnie bank wyśle do sklepu internetowego potwierdzenie uruchomienia umowy. Zamówienie zostanie zrealizowane, a nowe opony zimowe zostaną wysłane do odbiorcy. 

SPRAWDŹ dodatkowe informacje i warunki udzielania kredytu.