Zwroty

30 dni na odstąpienie od umowy
Jeżeli dokonałeś zakupu w sklepie internetowym OponaFelga.pl i chcesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny to możesz to zrobić jeżeli od odbioru przesyłki nie minęło 30 dni kalendarzowych.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży może zostać złożone pisemnie na adres sklep: OponaFelga.pl, ul. Adolfa Mitery 11, 32-700 Bochnia, bądź za pośrednictwem formularza odstąpienia od umowy.

Formularz odstąpienia od umowy
Jeżeli dochowasz terminu 14 dni wówczas w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych musisz na własny koszt wysłać lub dostarczyć zwracany towar do siedziby firmy: OponaFelga.pl, ul. Adolfa Mitery 11, 32-700 Bochnia.

W ciągu tych samych 14 dni dokonamy zwrotu płatności za towar. Zwrócimy cenę towaru oraz koszty dostawy. Jeżeli nie wybrałeś podczas składania zamówienia najtańszej dostawy jaką udostępniał sprzedawca musisz liczyć się z tym, że różnica w kwocie pomiędzy najtańszą formą dostawy, a wybraną przez Ciebie może nie być zwrócona przez sprzedawcę. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania towaru.

Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będącej wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.

Odstąpienie od umowy to uprawnienie przysługujące jedynie konsumentowi.