Potrzebne nowe opony, a nie masz gotówki? Kupuj na raty

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Potrzebujesz komplet nowych opon letnich, a nie masz gotówki? Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i wyposaż samochód w nowe ogumienie. Wiosenne raty 0%. Zakup rozłóż zakup na dogodne raty od 3 do 10 miesięcy. Kup opony bez żadnych dodatkowych kosztów! Oferta ważna od 22 marca 2021 r. do 4 kwietnia 2021 r.

3x0%

- bez prowizji

- bez odsetek

- bez ubezpieczenia

W sklepie internetowym oponafelga.pl istnieje możliwość zakupów na raty w banku Credit Agricole. Jak to zrobić w łatwy, szybki, a przede wszystkim wygodny sposób nie wychodząc z domu? To bardzo proste!

Wybierz towar i złóż zamówienie. Następnie wybierz wariant dostawy oraz formę płatności, czyli raty banku Credit Agricole. Do uzyskania kredytu potrzebujesz jedynie dowód osobisty. Umowę otrzymasz drogą elektroniczną w formie e-maila. 

Umowę podpisać możesz również w wersji papierowej dostarczonej przez kuriera, który odbierze od Ciebie kopię dokumentów.

Następnie bank wyśle do sklepu internetowego potwierdzenie uruchomienia umowy. Zamówienie zostanie zrealizowane, a towar wysłany do odbiorcy. 

SPRAWDŹ dodatkowe informacje i warunki udzielania kredytu.