Producent

Saetta

Opony Saetta


Produkowane są we włoskiej fabryce Bridgestone miejscowości Bari. Na powierzchni 105 tysięcy metrów kwadratowych pracuje ponad 1100 osób, a dzienna produkcja obejmuje aż 21 tysięcy opon. Opony Saetta klasy ekonomicznej dedykowane są samochodom osobowym, SUV-om i pojazdom wyposażonym w napęd na cztery koła. Każdy kierowca znajdzie w ofercie marki opony letnie i zimowe.

Letnie opony Saetta z linii Touring 2 charakteryzują się asymetryczną strukturą bieżnika, co ma wpływ jego równomierne zużywanie się i skuteczniejszą ochronę przed aquaplanningiem. Opony Saetta Performance to ogumienie, które zapewnia ponadprzeciętne osiągi, doskonałą kontrolę i pewne hamowanie na każdym rodzaju nawierzchni.

Opony Saetta Touring 2 z asymetrycznym bieżnikiem montowane sa w samochodach osobowych miejskich i kompaktowych. Opona wyróżnia się skutecznym odprowadzaniem wody i chroni przed poślizgami. Druga strona bieżnika kontroluje właściwości trakcyjne i ułatwia płynne pokonywanie zakrętów. Saetta oferuje kierowcom dobre opony w przystępnych cenach.